شنبه نیوز, اخبار دانشگاهی, خبر آزمون, پرتال دانشگاهی, اخبار دکتری, اخبار کارشناسی ارشد, استخدام سال 90, اخبار ایران, خبر ورزشی, کنکور ارشد, استخدام بانک, اخبار روز, آگهی استخدام, تكمیل ظرفیت آزمون

"شنبه نیوز" تیتر اخبار مهم آزمونها, کنکورها, تکمیل ظرفیت, اخبار دانشگاهی ۲۸۱۲|۱۸۱|۰۹۱۹

پنجشنبه 28 مهر 1390

اخبار آزمون>> خبر آزمون ارشد و دکتری >> برگزاری دوره های کارشناسی ارشد و دکتری برای معاونان فرهنگی دانشگاهها
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم از برگزاری دوره های کارشناسی ارشد و دکتری برای معاونان فرهنگی دانشگاهها به منظور ارتقا مرتبه دانشگاهی آنان خبر داد.
غلامرضا خواجه سروی امروز چهارشنبه 27 مهرماه در نخستین نشست هم اندیشی مشترک نمایندگان وزیر علوم و هیئتهای نظارت بر تشکلهای اسلامی و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای کشور، با اشاره به برگزاری این نشست برای اولین بار، گفت: آموزش مدیران فرهنگی دانشگاهها که در حقیقت دوره جدید آن از تابستان سال جاری به طور جدی شروع شد و سالهای قبل هم این دوره ها کمابیش برگزار می شد در راستای اجرایی کردن یک قانون از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی افزود: این آموزشها تنها محدود به مدیران فرهنگی دانشگاهها می شد که در حقیقت شامل همه فعالیتهای فرهنگی دانشگاهها بود در دوره جدید با توجه به اینکه معاونتهای فرهنگی در دانشگاهها مستقل شدند این آموزش میان معاونان فرهنگی و دانشجویی همچنین نمایندگان وزیر علوم در هیئتهای نظارت بر تشکلهای دانشگاهی برگزار می شود.

معاون فرهنگی وزیر علوم، از برگزاری نخستین نشست هم اندیشی مشترک نمایندگان وزیر علوم و هیئت های نظارت بر تشکلهای اسلامی و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای کشور خبر داد که امروز چهارشنبه برای اولین بار و در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

وی تاکید کرد: این جلسات به صورت ماهانه برگزار می شود و تحلیل شرایط فرهنگی و اجتماعی دانشگاهها در آن بررسی می شود علاوه بر این، تحلیل مسائل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی روز ایران و جهان در این جلسات بررسی خواهد شد.

خواجه سروی با اشاره به ارتقای مرتبه دانشگاهی معاونان فرهنگی، تاکید کرد: مدیران فرهنگی دانشگاهها باید بتوانند از نظر مرتبه دانشگاهی هم ارتقا یابند. به همین منظور برای آنان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری سیاستگذاری فرهنگی و مدیریت فرهنگی در پژوهشکده مطالعات فرهنگی وزارت علوم برگزار می شود.

به گفته معاون وزیر علوم، مقطع کارشناسی ارشد این دوره ها پژوهش محور است که آیین نامه آن به زودی ابلاغ می شود.
مدیران فرهنگی دانشگاهها تجربیات عملی خوبی دارند که باید توان علمیشان هم تقویت شود.
مهر

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 28 مهر 1390

  اخبار جدید دکتری>> خبر جدید دکترای نیمه متمرکز>> رئیس سازمان سنجش با اشاره به مسائل مختلفی که در زمینه پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاهها بوجود آمده است، گفت: میان فرآیند تکمیل ظرفیت و برگزاری آزمون برای پذیرش در دوره دکتری تخصصی تفاوت وجود دارد و برای تکمیل ظرفیت فرآیند خاصی تعریف شده است.
  دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: به نظر می رسد دو موضوع مهم در پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در دانشگاهها با یکدیگر تداخل پیدا کرده است.
  وی خاطرنشان کرد: موضوع تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز سال ۹۰ فرآیند خاص خود را دارد که فعالیت های اولیه برای آن آغاز شده است اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری در فروردین ماه سال ۹۰ انجام شده و در نهایت بیش از ۵ هزار نفر در دانشگاهها پذیرفته شدند.
  وی گفت: پس از بیان نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر افزایش ظرفیت در دوره دکتری تخصصی، مقرر شد تکمیل ظرفیت برای این کنکور انجام شود.
  تعداد معرفی شدگان به دانشگاهها در مرحله تکمیل ظرفیت
  رئیس سازمان سنجش با تشریح فرآیند تکمیل ظرفیت کنکور نیمه متمرکز دکتری تخصصی ۹۰ ، گفت: از میان ۱۳۰ هزار نفر که در این آزمون شرکت کردند در مرحله اول ۱۵ هزار نفر به دانشگاهها معرفی شدند که از این تعداد ۵ هزار نفر آنها دانشگاهها جذب شدند.
  وی افزود: ۱۰ هزار نفری که در مرحله مصاحبه پذیرفته نشدند به علاوه ۵ هزار نفری که از میان ۱۱۵ هزار نفر انتخاب می شوند، دوباره به دانشگاهها معرفی خواهند شد. روند انتخاب ۵ هزار نفر هم از میان ۱۱۵ هزار به ترتیب نمره از بالای جدول نمرات خواهد بود.
  دلیل معرفی ۱۵ هزار نفر برای تکمیل ظرفیت دکتری
  سرورالدین اظهار داشت: دلیل اینکه ۱۵ هزار نفر در این مرحله به دانشگاهها معرفی می شوند نیز این است که بر اساس مصوبه باید سه برابر ظرفیت به دانشگاهها معرفی شوند از همین رو حق تقدم با ۱۰ هزار نفری است که به دانشگاهها معرفی شده اند اما در این مرحله پذیرفته نشدند به علاوه ۵ هزار نفر که بیشترین نمرات را در آزمون کتبی داشته اند.
  ۱۵ هزار نفر فرم انتخاب رشته پر می کنند و پس از آن به دانشگاهها معرفی می شوند
  وی درباره فرآیند شرکت این افراد در مرحله تکمیل ظرفیت گفت: این افراد فرم انتخاب رشته را پر می کنند و پس از آن به دانشگاهها معرفی می شوند. مقدمات این کار فراهم شده است و پذیرش نیز برای سال ۹۰ انجام می گیرد اما نکته مهم فعالیت دانشگاهها در ارائه ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری است.
  رئیس سازمان سنجش گفت: زمانی که ظرفیت را برای پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی بالا می بریم باید بستر سازی لازم صورت گیرد و هزینه و تدارک کار پژوهشی در این حوزه اهمیت پیدا می کند. نکته دیگر اینکه باید استاد لازم برای تربیت دانشجوی دکتری وجود داشته باشد که این مسئله نیز در یکی دو ماه اخیر با برداشتن محدودیت پذیرش دانشجوی دکتری از سوی استادان، دانشیاران و استادیاران حل شده است.
  ایجاد ظرفیت تربیت دانشجوی دکتری برای استادیاران
  وی افزود: در واقع اعضای هیئت علمی می توانند دانشجوی بیشتری پذیرش کنند و با توجه به اینکه اکثریت اعضای هیئت علمی دانشگاههای کشور در رتبه استادیار قرار دارند ایجاد ظرفیت برای استادیاران می تواند ظرفیت بیشتری برای پذیرش ایجاد کند.
  سرورالدین تاکید کرد: ما در انتظار اعلام ظرفیت دانشگاهها هستیم و پس از مشخص شدن افزایش ظرفیت در رشته ها و دانشگاهها می توانیم برنامه اجرایی برای ۱۵ هزار نفر باقیمانده را اعلام کنیم.

  این خبر یعنی برای تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ، آزمونی برگزار نمی شود. ادامه اخبار مرتبط و دیدگاههای داوطلبین را در سایت www.phdazmoon.net  ببینید.
  جزئیات کامل تکمیل ظرفیت کنکور دکتری  << کلیک نمایید

 • نظرات() 
 • سه شنبه 26 مهر 1390

  سرورالدین به مهر خبر داد:
  کنکور تکمیل ظرفیت دکتری برگزار می‌شود
  محدوده زمانی آزمون و ثبت نام
  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت:
  آزمون تکمیل ظرفیت دکتری سال 90 بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در محدود زمانی دی ماه 90 برگزار می شود و مقرر شده است که ثبت نام دوباره از داوطلبان این آزمون صورت گیرد.
  دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود:
  پرونده کنکور دکتری سال 90 بسته شد. در واقع هر کس قبول شد و ثبت نام کرد به دکتری راه یافت و پرونده اش بسته شد. در نهایت بیش از 5 هزار نفر در دوره دکتری دانشگاهها ثبت نام کردند و پذیرفته شدند و دانشگاهها هم همکاری نسبتاً خوبی داشتند.

  وی با بیان اینکه اکنون حدود 20 نفر نقص پرونده دارند افزود:
  حدود 200 نفر نقص پرونده داشتند که به تدریج مشکلات آنها حل شده است. نقص پرونده نیز به این معنی است که فرم پر نکرده و یا پاسخنامه آزمون دچار مشکل بوده است.

  سرورالدین با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در زمینه کنکور دکتری گفت:
  دو مصوبه در زمینه آزمون دکتری داشتیم. یکی از این مصوبات تغییر نوع آزمون و تخصصی تر شدن آن بود که این کار در حال انجام است و این موضوع در حوزه معاونت آموزشی وزارت علوم با همکاری سازمان سنجش مراحل نهایی خود را طی می کند و توصیه شورای عالی انقلاب فرهنگی مراعات شده است.

  همچنین به توصیه شورای عالی انقلاب فرهنگی، امسال تعدادی پذیرش داریم و این پذیرش را به سال دیگر موکول نمی کنیم که برای پذیرش این افراد پس از مشخص شدن دروس و مقاطع سئوالات، وقت امتحان تعیین می شود.

  رئیس سازمان سنجش افزود:
  دروس در هفته آینده نهایی و مشخص می شود و وقت امتحان نیز در محدود زمانی دی ماه خواهد بود. البته احتمال یک ماه اختلاف زمانی وجود دارد.
  نکته تعیین کننده در این زمینه ظرفیتی است که باید از سوی دانشگاهها اعلام و به سازمان سنجش ارائه شود تا بتوانیم بر اساس آن در زمینه آزمون اطلاع رسانی کنیم. اکنون بخشی از ظرفیت از سوی دانشگاهها اعلام شده است اما باید تاریخ نهایی ارائه ظرفیت ها مشخص شود.

  سرورالدین با بیان اینکه حوزه معاونت آموزشی وزارت علوم مسئول این کار است گفت:
  در فرایند آزمون باید ظرفیت دانشگاهها مشخص شود و تا زمانی که این ظرفیت نهایی و ابلاغ شود سازمان سنجش نیز آزمون را برای تکمیل ظرفیت در سال 90 برگزار می کند.

  وی درباره سال تحصیلی پذیرش داوطلبانی که از این طریق پذیرفته می شوند، گفت:
  این افراد برای سال تحصیلی 90 و ترم بهمن پذیرش می شوند.
  قرار شده است که برای این آزمون دوباره ثبت نام صورت گیرد. این ثبت نام یک ماه قبل از زمان نهایی آزمون صورت خواهد گرفت.

  رئیس سازمان سنجش تاکید کرد:
  این آزمون غیر از آزمون دکترا سال 91 است چرا که این آزمون در راستای اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تکمیل ظرفیت دکتری سال 90 است.
  در مراحل اولیه آزمون دکتری گفته شده بود که سعی می شود دو بار آزمون دکتری در فروردین و آذر ماه هر سال برگزار شود اما این موضوع الزام نبود و گفته شده بود که در صورت وجود شرایط مناسب اینگونه عمل خواهد شد.

  سرورالدین با بیان اینکه آزمونی که در آذر ماه برگزار شد آزمون فوق العاده محسوب می شد یادآور شد:
  اکنون وضعیت به گونه ای شده است که با توجه به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی آزمون فوق العاده در زمستان خواهد بود و از دانشگاهها هم خواسته شده است که ظرفیت جدید ایجاد کنند. در واقع ظرفیت های معمول جداگانه بوده و غیر از آن باید ظرفیت جدید ایجاد کنند.

  وی درباره امکان ایجاد ظرفیت جدید برای دانشگاهها در تربیت دانشجوی دکتری به مهر گفت:
  این موضوع مورد بحث قرار گرفته و رئیس جمهور از طریق وزیر علوم در جریان این موضوع قرار گرفته و طرح هایی در این زمینه در حال بررسی است. ضمن اینکه باید از کمیسیون آموزش مجلس هم تشکر شود که تصمیم گرفتند به طور جدی بودجه لازم را در این زمینه در نظر بگیرند.
  مهر

  برترین منابع آزمون دکترای رشته خود را از ما بخواهید
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه کشاورزی و منابع طبیعی
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه فنی و مهندسی
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه علوم انسانی
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه تربیت بدنی
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه علوم پزشکی
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه علوم پایه
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه دامپزشکی
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه زبان
  منابع آزمون دکترای رشته های گروه هنر
  منابع آزمون دکترای مدیریت (کلیه گرایشها)
  منابع آزمون دکترای زیست شناسی(کلیه گرایشها)
  www.SoalBox.com  نمونه سوالات ازمون دکتری ازاد و نیمه متمرکز 1390, سوالات ارشد ۱۳۹۰
  www.PhdAzmoon.net  سایت اعلام نتایج و اخبار آزمون دکتری دانشگاه ها
  com.آزمون-دکتری.www  سایت منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز سراسری و دانشگاه آزاد
  com.استعدادتحصیلی.www  استعداد تحصیلی آزمون دکتری ( جزوه + سوالات استعداد تحصیلی)

  مجری آماده سازی جزوات آزمون دکتری تخصصی آزاد و نیمه متمرکز سراسری  www.phdazmoon.net
  مجری آماده سازی جزوات آزمون کارشناسی ارشد و کاردانی به کارشناسی   www.1az4.com

  شماره تماسهای مشاوره و خرید منابع و بسته آموزشی دکتری تخصصی ازاد و سراسری:
  ۰۹۱۹۱۸۱۲۸۱۲
       تماس تلفنی
  ۰۹۱۸۹۱۸۴۵۹۸     تماس تلفنی | ارسال اس ام اس
  ۰۹۳۲۹۴۸۷۸۶۶     تماس تلفنی
  ۲۲۲۲۵۰۴۷ - ۰۲۸  دفتر ساعت ۹ صبح الی  ۱۸       PhdAzmoon[at]gmail.com 
  در صورت منتظر شدن پشت خطوط توصیه میشود درخواست خود را sms نمائید.

  ارسال سوالات و در خواستها با اس ام اس به شماره ۰۹۱۸۹۱۸۴۵۹۸: نمونه درخواست شما با پیامک حاوی متن روبرو : منابع دکتری حسابداری-دانشگاه ازاد-کل جزوات-قیمت-PhdAzmoon.com  (حتما آخر پیامک phdazmoon.com را بنویسید)
  جواب سوال شما طی چند پیامک پاسخ داده میشود:
  شماره حسابها | آدرس سایتها | ارسال قیمت و هزینه درخواستی شما | توضیحات اضافی و مفید

  شماره حساب و کارت به کارت خرید منابع دکترا ۱۳۹۱: 
  انتقال کارت به کارت (به نام مهندس آروین Mohammad Arvin): 
  بانک تات ۶۳۶۲۱۴۱۰۰۰۰۲۴۷۰۴
  بانک صادرات ۶۰۳۷۶۹۱۸۰۰۲۶۷۲۹۶
  بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۱۱۵۵۱۷۴۶۱۲
  بانک سامان ۶۲۱۹۸۶۱۲۱۰۴۳۵۱۳۶
  بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۰۰۶۲۵۳۱۰۶
  بانک کشاورزی ۶۰۳۷۷۰۱۰۳۹۷۶۸۳۷۶
  واریز نقدی به یکی از حسابهای زیر (بنام مهندس آروین Mohammad Arvin): 
  بانک صادرات ۰۳۱۱۰۵۳۱۹۸۰۰۷
  بانک سامان ۱-۱۰۴۳۵۱۳-۲۴-۹۲۰۱
  بانک کشاورزی ۴۴۳۵۹۲۲۳۱

  منابع آزمون دکتری دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد این رشته موجود میباشد و میتوانید خرید نمایید. 
  بسته های آموزشی دکترای دانشگاه سراسری:

  پکیج آموزشی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سراسری شامل ( جزوات اساتید طراح سوال و مهم دانشگاه تهران، دانشگاههای دولتی تهران، دانشگاههای شهرستانها که این رشته در آن دانشگاه وجود دارد و جزوات موسسات تهران + کتب مرجع و مهم این رشته +برخی رشته ها دارای جزوات نکات کلیدی و خلاصه شده+سوال سال۱۳۹۰).

  بسته های آموزشی دکترای دانشگاه آزاد اسلامی: 
  پکیج آموزشی دکتری (Ph.D) دانشگاه ازاد شامل ( جزوات اساتید طراح سوال و مهم دانشگاه آزاد و علوم تحقیقات تهران، دانشگاههای آزاد تهران، دانشگاههای شهرستانها که این رشته در آن دانشگاه وجود دارد و جزوات موسسات تهران + کتب مرجع و مهم این رشته +برخی رشته ها دارای جزوات نکات کلیدی و خلاصه شده+ مجموعه سوالات سالهای گذشته دانشگاه آزاد|با جواب تشریحی|بدون جواب| با جواب کلیدی).

  جزوات جدید بر روی سایت:
  ۹۰٪ جزوات بسته های آمادگی آزمون دکتری در هر سال تحصیلی بروز رسانی میشوند.
  سایت اصلی ارائه جزوات امادگی دکتری : 
  com.آزمون-دکتری.www

 • نظرات() 
 • شنبه 23 مهر 1390

  با اعلام رشته ها و شرایط

  اخبار دکتری>> اخبار دکتری علوم پزشکی>> پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانشجوی دوره دکتری تخصصی پژوهشی می پذیرد 
  دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال تحصیلی 91 - 90 برای مرحله دوم 34 دانشجوی دوره 
  دکتری تخصصی پژوهشی(Ph.D by Research) را در 7 مرکز تحقیقاتی می پذیرد. 
  به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نظر دارد در راستای تربیت نیروی انسانی متخصص آشنا به روش های پیشرفته تحقیق و مبانی پژوهش در زمینه های خاص، نسبت به پذیرش دانشجو در دوره های دکتری تخصصی پژوهشی با ثبت نام و انجام مصاحبه اقدام کند.

  شرایط عمومی پذیرش دانشجو در این دوره شامل داشتن شرایط عمومی ورود به آموزش عالی، عدم وجود منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت نظام وظیفه برای داوطلبان مرد، داشتن دانشنامه دکتری حرفه ای، کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه های داخل و خارج کشور مورد تایید وزارت بهداشت و علوم، عدم اشتغال به تحصیل همزمان (تحصیل در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی تمام وقت است)، ارائه مدرک زبان موافق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی در هنگام ثبت نام (حداکثر تا روز مصاحبه) است.

  نمرات زبان در آزمون TOEFL حداقل نمره 480، در آزمون MCHE حداقل نمره 50، در آزمون MHLE حداقل نمره 50 و در آزمون IELTS حداقل نمره 5 است.

  واریز مبلغ 500 هزار ریال در وجه حساب متمرکز درآمد دانشگاه و موفقیت در مصاحبه ورودی از دیگر شرایط پذیرش در این دانشگاه است.

  ردیف گرایش پایان نامه   تعداد پذیرش نام مرکز تحقیقات  
   1  علوم بهداشتی با گرایش آموزش بهداشت  یک نفر مدیریت سلامت 
   2  علوم بهداشتی (اپیدمیولوژی)  یک نفر // 
   3  بافت و سلول (جنین شناسی و ژنتیک ) یک نفر   // 
   4  تغذیه در جامعه  یک نفر  // 
   5  علوم سلولی و مولکولی (Nanobiosensing)   یک نفر  نانوتکنولوژی دارویی 
   6  علوم سلولی و مولکولی
  (magnetic quantum dost for sensing and drug delivery)   یک نفر  // 
   7  علوم دندانی ( کامپوزیت های دندانی)   یک نفر  // 
   8  Molecular diagnostic and structural biology of lung disease (Inflamnatory and tumors
  و
  Molecular biotechnology and target therapy of lung Cancer
   دو نفر   سل و بیماریهای ریوی 
  9 علوم داروئی (فارماسیوتیکس – تهیه نانوذرات کامپوزیتهای خوراکی) مجموع گرایشها 5 نفر کاربردی دارویی 
  10 علوم داروئی (فارماسیوتیکس – مهندسی ذرات در بهبود دارورسانی) // // 
  11 علوم داروئی (فارماسیوتیکس – حاملهای مغناطیسی در دارورسانی سرطان)  // // 
  12 علوم داروئی (فارماسیوتیکس Microcarriers for nutraceuticals delivery)  // // 
  13 علوم داروئی (فارماسیوتیکس – اریتروسیتها: حاملهای جدید دارورسانی )  // // 
  14 علوم داروئی (فارماسیوتیکس – اثر ترکیبات طبیعی بر بیان و فعالیت P-gP)  // // 
  15  علوم داروئی (فارماسیوتیکس – روشهای بهبود محلولیت داروها)   //  // 
  16 علوم داروئی (فارماسیوتیکس – بیوفارماسی) // // 
  17 علوم داروئی (بیوتکنولوژی – تولید داروهای ضد سرطان)  یک نفر کاربردی دارویی 
  18 علوم دارویی (داروهای موثر در کبد چرب) یک نفر // 
  19 علوم داروئی (داروهای موثر در ترومای سیستم اعصاب مرکزی و محیطی) یک نفر // 
  20 درمانهای نوین سکته های مغزی یک نفر علوم اعصاب 
  21 ترومای مغز  یک نفر // 
  22 بیماریهای نرودژنراتیو  یک نفر // 
  23 نروفارماکولوژی بالینی یک نفر // 
  24 ضایعات ستون فقرات و نخاع یک نفر // 
  25 بیومکانیک ستون فقرات یک نفر //  
  26 نرواپیدمیولوژی سکته مغزی یک نفر  // 
  27 چاقی دو نفر علوم تغذیه 
  28 ریز مغذی ها و بیماریهای مزمن یک نفر // 
  29 تغذیه و بیماریهای گوارشی دو نفر // 
  30 اپیدمیولوژی سرطانهای دستگاه گوارش (مولکولی بالینی )
  اپیدمیولوژی بیماریها متابولیک و ویروسی کبد دو نفر بیماریهای گوارش و کبد 
  31  بررسی ژنتیکی بیماریهای متابولیک کبد
  بررسی ژنهای تعدیل کننده موثر در بیماریهای گوارش و کبد دو نفر // 
   32 آنومالیهای دستگاه گوارش و کبد – کودکان
  آنومالیهای ژنتیک موثر در ایجاد بیماریهای کودکان 
  شرایط اختصاصی پذیرش دانشجو نیز شامل داشتن حداقل دو مقاله تحقیقی منتشر شده در مجلات ایندکس شده در نمایه های ISI  و PUBMED به عنوان نویسنده مسئول و یا اول و ارائه مدارک در زمان ثبت نام (Full text مقاله که نشان دهنده نویسنده، تاریخ، نوع مقاله، تصویر عنوان مقاله ایندکس شده در Web of science knowledge و یاPUB MED و مقدارIF  ژورنال) است.

  داوطلبان استعدادهای درخشان و برتر، اعضای هیئت علمی پژوهشی، داوطلبین آزاد و اعضای هیئت علمی نیز بر اساس شرایط اعلام شده از سوی دانشگاه در فرم ثبت نام می توانند در این دوره ثبت نام کنند.

  متقاضیان می توانند مدارک و فرم ثبت نام را به صورت سفارشی تا آخر وقت اداری روز 15 آبان ماه به آدرس تبریز، خیابان گلگشت، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، ساختمان مرکزی شماره 2 - طبقه سوم- حوزه معاونت پژوهشی به صندوق پستی 118- 51665 ارسال کنند.

  ثبت نام تا 15 آبان ماه انجام می گیرد و توزیع کارت مصاحبه در روز 25 آبان صورت می گیرد و مصاحبه از ساعت 8 صبح 26 آبان انجام می شود.

 • نظرات() 
  • تعداد صفحات :7
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  

  آرشیو موضوعی

  لینکدونی

  لینکستان

  فروش معتبرترین جزوات دکتری 91 کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد و سراسری - 09191812812 - 09189184598

  طرح خرید فایل های ارزشمند کاربران - 09189184598

  معتبرترین منابع و بسته های آموزشی دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاههای معروف و اساتید مهم و تاثیر گذار 09191812812 - 09189184598

  فروش معتبرترین منابع و جزوات اساتید طراح سوال کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه سراسری 09191812812- 09189184598

  فروش منابع و جزوات ارشد کشاورزی و منابع طبیعی, منابع ارشد آزاد کشاورزی و منابع ارشد سراسری کشاورزی - 09191812812-02822225047

  Free PageRank Checker
  Web counter

  آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  اَبر برچسبها


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات